İletişim Bağlantılarımız

Veysel Karani Mah. 494. Sk. Akelçi Sitesi A Blok No:2 Kapı No: K16

Haliliye/ŞANLIURFA

info@renaenerji.com.tr

RENA'ya HOŞGELDİNİZ

Yenilikçi Enerji ve Otomasyon Çözümleri

hakkımızda

       Rena Enerji ve Otomasyon, Enerji ve Otomasyon ana başlıkları altında geleceğe yön verecek; verimli, yenilikçi, sürdürülebilir ve çevre bilincinin yoğun olduğu konular üzerine sahip olduğu tecrübeyle Mühendislik hizmeti sunmak amaçlı kurulmuştur.

Rena Enerji ve Otomasyon, her büyüklükteki şebekeye bağlı ve şebekeden bağımsız Güneş Enerjisi Sistemleri ve Otomasyon Sistemleri için çözümler tasarlar ve müşterilerine gelecekteki enerji gereksinimleri için güvenli çözümler sunmaktadır. Rena Enerji ve Otomasyon, uzun yılların tecrübesinden edindiği bilgilerle özenle seçilmiş yüksek kaliteli teknolojik donanımlar ve tecrübeli çalışanları ile bu konularda müşterilerini desteklemektedir.

İşletmelere ve tesislere yönelik Otomasyon çözümleri kapsamında; PLC, RTU cihazları, sensör ve ölçüm cihazları, geniş fonksiyonlu SCADA yazılımı, enerji yönetim yazılımı, varlık yönetimi, iş gücü yönetimi, bakım yönetimi, GIS, ERP vb. entegrasyon çözümleri ile de etkin bir yönetim araçları ile geniş yelpazede yazılım ve mühendislik hizmeti sunmaktadır.

about_section_02
Factory worker explaining trainee how to operate industrial machine using new software on touch screen computer.

Enerji ve Otomasyon Konularında Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

24/7